Rolog-Services Sp. z o. o. jont venture
O firmie

Rolog-Services sp. z o.o pojawiła się na polskim rynku już w 1991 roku, wtedy jednak widniała pod nazwą Mekogeo sp. z o.o. Byliśmy jedną z pierwszych polskich prywatnych firm wykonujących wiercenia oraz dokumentacje geologiczne. Od 17 lat aktywnie działamy zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku dzięki czemu zyskaliśmy bogatą wiedzę i umiejętności. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z niemieckimi firmami z ponad 30 letnim doświadczeniem - Rolog-Services z Hannoveru, zajmującą się produkcją aparatury pomiarowej do obsługi poszukiwawczych otworów geologicznych oraz SG-Geoservice GmBH z Ostendy wykonującą obsługę wierceń naftowych. W tym samym roku firma przekształciła się w spółkę ROLOG-SERVICES sp. z o.o joint venture. Nasi pracownicy to osoby z długoletnią praktyką i wielkim zasobem doświadczeń zawodowych. Co potwierdza jakość wykonywanych przez nas prac.

Zakres działalności ROLOG-SERVICES jest bardzo szeroki. Zajmujemy się zarówno obsługą poszukiwawczych wierceń naftowych oraz wierceń otworów geotermalnych jak i wykonywaniem studni głębinowych zaopatrujących w wodę zakłady przemysłowe czy indywidualne gospodarstwa rolne. Przedsięwzięcia realizowaliśmy nie tylko na terenie całej Polski Słowacji czy Ukrainy, ale również we współpracy z naszymi niemieckimi partnerami w Indiach, Egipcie, Turcji oraz Rumunii. Ponadto w 2002 r. nasi specjaliści brali udział w rozpoznaniu złoża metali w Nigerii. Robimy również specjalistyczne badania geotechniczne gruntów na potrzeby budownictwa i drogownictwa. Staramy się w miarę możliwości cały czas rozwijać.

W 2007 r. poszerzyliśmy zakres działalności o prace związane z wykonywaniem pali fundamentowych metodą CFA, mikropali, iniekcji wysokociśnieniowych oraz wzmocnienia podłoża gruntowego. Gwarancją jakości wykonywanych usług jest zagraniczny sprzęt wiertniczy, który pomaga nam spełniać Państwa oczekiwania. Wizytówką firmy oprócz dobrej aparatury jest rzetelność i fachowość pracowników.